V30K45-M3/H
- 型號描述:
Diode 45 V 30A Surface Mount FlatPAK (5x6)
DIODE SCHOTTKY 45V 30A FLATPAK
- 型號:
- V30K45-M3/H
- 品牌:
- Vishay General Semiconductor - Diodes Division
數量:
- Technology
- Schottky
- Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
- 45 V
- Current - Average Rectified (Io)
- 30A
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
- 630 mV @ 30 A
- Speed
- Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
- Current - Reverse Leakage @ Vr
- 2 mA @ 45 V
- Capacitance @ Vr, F
- 4000pF @ 4V, 1MHz
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 8-PowerTDFN
- Supplier Device Package
- FlatPAK (5x6)
- Operating Temperature - Junction
- -40°C ~ 150°C