SMCJ30CA-E3/57T
型號描述:
48.4V Clamp 31A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AB (SMCJ)
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
型號:
SMCJ30CA-E3/57T
品牌:
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
DO-214AB, SMC
Mounting Type
Surface Mount
Type
Zener
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)
Applications
General Purpose
Capacitance @ Frequency
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
31A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
30V
Supplier Device Package
DO-214AB (SMCJ)
Bidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
33.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
48.4V
Power - Peak Pulse
1500W (1.5kW)