首頁 > Vishay代理商 > SMCJ24CA-E3/9AT
影像僅供參考,以產品規格為準
SMCJ24CA-E3/9AT
型號描述:
38.9V Clamp 38.6A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AB (SMCJ)
型號:
SMCJ24CA-E3/9AT
品牌:
Vishay
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
3500
起訂量:3500 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
DO-214AB, SMC
Mounting Type
Surface Mount
Type
Zener
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)
Applications
General Purpose
Capacitance @ Frequency
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
38.6A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
24V
Supplier Device Package
DO-214AB (SMCJ)
Bidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
38.9V
Power - Peak Pulse
1500W (1.5kW)