SMCJ110AHE3_A/H
- 型號描述:
177V Clamp 8.5A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AB (SMCJ)
TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AB
- 型號:
- SMCJ110AHE3_A/H
- 品牌:
- Vishay General Semiconductor - Diodes Division
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Type
- Zener
- Unidirectional Channels
- 1
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 110V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 122V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 177V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 8.5A
- Power - Peak Pulse
- 1500W (1.5kW)
- Power Line Protection
- No
- Applications
- Capacitance @ Frequency
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)