SMAJ58A-E3/5A
- 型號描述:
93.6V Clamp 4.3A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AC (SMA)
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AC
- 型號:
- SMAJ58A-E3/5A
- 品牌:
- Vishay General Semiconductor - Diodes Division
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 7500
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 58V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 64.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 93.6V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 4.3A
- Power - Peak Pulse
- 400W
- Power Line Protection
- No
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)