SMAJ20CAHE3/5A
- 型號描述:
32.4V Clamp 12.3A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AC (SMA)
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AC
- 型號:
- SMAJ20CAHE3/5A
- 品牌:
- Vishay General Semiconductor - Diodes Division
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- DO-214AC, SMA
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- Zener
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Applications
- Capacitance @ Frequency
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 12.3A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 20V
- Supplier Device Package
- DO-214AC (SMA)
- Bidirectional Channels
- 1
- Voltage - Breakdown (Min)
- 22.2V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 32.4V
- Power - Peak Pulse
- 400W