SMA6F54A-M3/H
- 型號描述:
87V Clamp 6.9A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-221AC (SlimSMA)
TVS DIODE 54VWM 87VC DO221AC
- 型號:
- SMA6F54A-M3/H
- 品牌:
- Vishay General Semiconductor - Diodes Division
數量:
- Type
- Zener
- Unidirectional Channels
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 54V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 60V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 87V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 6.9A
- Power - Peak Pulse
- 600W
- Power Line Protection
- No
- Applications
- Telecom
- Capacitance @ Frequency
- Operating Temperature
- -55°C ~ 175°C (TJ)