SA33CAHE3/54
型號描述:
53.3V Clamp 9.4A Ipp Tvs Diode Through Hole DO-204AC (DO-15)
ESD 保護二極體 / TVS 二極體 500W 33V 5% Bidir AEC-Q101 Qualified
型號:
SA33CAHE3/54
品牌:
Vishay General Semiconductor
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
4000
起訂量:4000 倍增量:4000
Type
Zener
Bidirectional Channels
1
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
33V
Voltage - Breakdown (Min)
36.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
53.3V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
9.4A
Power - Peak Pulse
500W
Power Line Protection
No
Applications
Capacitance @ Frequency
Operating Temperature
-55°C ~ 175°C (TJ)