PAC100001000FA1000
- 型號描述:
100 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound
RES 100 OHM 1W 1% AXIAL
- 型號:
- PAC100001000FA1000
- 品牌:
- Vishay
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
數量:
- Resistance
- 100 Ohms
- Tolerance
- ±1%
- Power (Watts)
- 1W
- Composition
- Wirewound
- Features
- Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
- Temperature Coefficient
- ±100ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 275°C
- Package / Case
- Axial
- Supplier Device Package
- Axial
- Size / Dimension
- 0.169" Dia x 0.433" L (4.30mm x 11.00mm)