首頁 > Vishay Dale代理商 > IHLP8787MZER6R8M51
影像僅供參考,以產品規格為準
IHLP8787MZER6R8M51
型號描述:
6.8 μH Shielded Molded Inductor 36 A 3.09mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 6.8UH 36A 3.09 MOHM
型號:
IHLP8787MZER6R8M51
品牌:
Vishay Dale
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:100 倍增量:1
Inductance
6.8 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
36 A
Current - Saturation (Isat)
36A
DC Resistance (DCR)
3.09mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
8.03MHz
Ratings
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Features
Package / Case
Nonstandard
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.885" L x 0.866" W (22.48mm x 22.00mm)
Height - Seated (Max)
0.512" (13.00mm)