IHLP7575GZER8R2M51
- 型號描述:
8.2 μH Shielded Molded Inductor 20.7 A 7.74mOhm Max Nonstandard
- 型號:
- IHLP7575GZER8R2M51
- 品牌:
- Vishay
- 交期:
- 8-12工作天
- 原廠包裝量:
- 200
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:200
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Features
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.752" L x 0.750" W (19.10mm x 19.05mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Shielding
- Shielded
- Type
- Molded
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- DC Resistance (DCR)
- 7.74mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- 8.7MHz
- Ratings
- Current - Saturation (Isat)
- 33A
- Material - Core
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.276" (7.00mm)
- Inductance
- 8.2 µH
- Current Rating (Amps)
- 20.7 A