首頁 > Vishay代理商 > IHLP7575GZER3R3M51
影像僅供參考,以產品規格為準
IHLP7575GZER3R3M51
型號描述:
3.3 μH Shielded Molded Inductor 36 A 3.34mOhm Max Nonstandard
型號:
IHLP7575GZER3R3M51
品牌:
Vishay
交期:
8-12工作天
原廠包裝量:
200
起訂量:200 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Features
Package / Case
Nonstandard
Size / Dimension
0.752" L x 0.750" W (19.10mm x 19.05mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR)
3.34mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
12.3MHz
Ratings
Current - Saturation (Isat)
41A
Material - Core
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.276" (7.00mm)
Inductance
3.3 µH
Current Rating (Amps)
36 A