首頁 > Vishay代理商 > IHLP6767GZER5R6M11
影像僅供參考,以產品規格為準
IHLP6767GZER5R6M11
型號描述:
5.6 μH Shielded Molded Inductor 28 A 4.44mOhm Max Nonstandard
型號:
IHLP6767GZER5R6M11
品牌:
Vishay
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Size / Dimension
0.675" L x 0.675" W (17.15mm x 17.15mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR)
4.44mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
11.8MHz
Ratings
Current - Saturation (Isat)
21A
Material - Core
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.276" (7.00mm)
Inductance
5.6 µH
Current Rating (Amps)
28 A