IHLP6767GZER4R7M01
- 型號描述:
4.7 μH Shielded Molded Inductor 25 A 5.11mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 4.7UH 25A 5.11 MOHM
- 型號:
- IHLP6767GZER4R7M01
- 品牌:
- Vishay Dale
- Inductance
- 4.7 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 25 A
- Current - Saturation (Isat)
- 41A
- DC Resistance (DCR)
- 5.11mOhm Max
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Size / Dimension
- 0.675" L x 0.675" W (17.15mm x 17.15mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.276" (7.00mm)