首頁 > Vishay Intertechnologies代理商 > IHLP6767GZER2R2M01
影像僅供參考,以產品規格為準
IHLP6767GZER2R2M01
型號描述:
2.2 μH Shielded Molded Inductor 35 A 2.53mOhm Max Nonstandard
型號:
IHLP6767GZER2R2M01
品牌:
Vishay Intertechnologies
交期:
7-10工作天
原廠包裝量:
200
起訂量:200 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Size / Dimension
0.675" L x 0.675" W (17.15mm x 17.15mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR)
2.53mOhm Max
Current - Saturation (Isat)
62A
Material - Core
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.276" (7.00mm)
Inductance
2.2 µH
Current Rating (Amps)
35 A