IHLP6767GZER100M01
- 型號描述:
10 μH Shielded Molded Inductor 16.5 A 12mOhm Max Nonstandard
- 型號:
- IHLP6767GZER100M01
- 品牌:
- Vishay Intertechnologies
- 交期:
- 7-10工作天
- 原廠包裝量:
- 200
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:200
倍增量:1
價格:
數量:
- Type
- Molded
- Material - Core
- Inductance
- 10 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 16.5 A
- Current - Saturation (Isat)
- 25A
- Shielding
- Shielded
- DC Resistance (DCR)
- 12mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- Nonstandard
- Supplier Device Package
- Size / Dimension
- 0.675" L x 0.675" W (17.15mm x 17.15mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.276" (7.00mm)