首頁 > Vishay代理商 > IHLP6767GZER100M01
影像僅供參考,以產品規格為準
IHLP6767GZER100M01
型號描述:
10 μH Shielded Molded Inductor 16.5 A 12mOhm Max Nonstandard
型號:
IHLP6767GZER100M01
品牌:
Vishay
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Type
Molded
Material - Core
Inductance
10 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
16.5 A
Current - Saturation (Isat)
25A
Shielding
Shielded
DC Resistance (DCR)
12mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
Nonstandard
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.675" L x 0.675" W (17.15mm x 17.15mm)
Height - Seated (Max)
0.276" (7.00mm)