IHLP5050FDER4R7M01
- 型號描述:
4.7 μH Shielded Molded Inductor 13.5 A 8.7mOhm Max Nonstandard
- 型號:
- IHLP5050FDER4R7M01
- 品牌:
- Vishay
- 交期:
- 10-18工作天
- 原廠包裝量:
- 250
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:250
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Size / Dimension
- 0.520" L x 0.508" W (13.20mm x 12.90mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- DC Resistance (DCR)
- 8.7mOhm Max
- Current - Saturation (Isat)
- 32A
- Material - Core
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.256" (6.50mm)
- Inductance
- 4.7 µH
- Current Rating (Amps)
- 13.5 A