IHLP5050FDER3R3MA1
- 型號描述:
3.3 μH Shielded Inductor 18 A 6.8mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 3.3UH 18A 6.8 MOHM SMD
- 型號:
- IHLP5050FDER3R3MA1
- 品牌:
- Vishay Dale
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Type
- Material - Core
- Metal Composite
- Inductance
- 3.3 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 18 A
- Current - Saturation (Isat)
- 35A
- DC Resistance (DCR)
- 6.8mOhm Max
- Ratings
- AEC-Q200
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Features
- Size / Dimension
- 0.525" L x 0.508" W (13.34mm x 12.90mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.252" (6.40mm)