IHLP5050FDER3R3M51
- 型號描述:
3.3 μH Shielded Molded Inductor 20.2 A 5.44mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 3.3UH 20.2A 5.44 MOHM
- 型號:
- IHLP5050FDER3R3M51
- 品牌:
- Vishay Dale
數量:
- Inductance
- 3.3 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 20.2 A
- Current - Saturation (Isat)
- 16.7A
- DC Resistance (DCR)
- 5.44mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- 17.8MHz
- Ratings
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Size / Dimension
- 0.522" L x 0.508" W (13.26mm x 12.90mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.252" (6.40mm)