IHLP5050FDER2R2MA1
- 型號描述:
2.2 μH Shielded Inductor 22 A 4.2mOhm Max Nonstandard
IHLP-5050FD-A1 2.2 20% ER E3
- 型號:
- IHLP5050FDER2R2MA1
- 品牌:
- Vishay Dale
數量:
- Inductance
- 2.2 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 22 A
- Current - Saturation (Isat)
- 40A
- DC Resistance (DCR)
- 4.2mOhm Max
- Ratings
- AEC-Q200
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Size / Dimension
- 0.525" L x 0.508" W (13.34mm x 12.90mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.252" (6.40mm)