IHLP5050FDER2R2M5A
- 型號描述:
2.2 μH Shielded Molded Inductor 25.5 A 3.67mOhm Max Nonstandard
- 型號:
- IHLP5050FDER2R2M5A
- 品牌:
- Vishay
- 交期:
- 8-12工作天
- 原廠包裝量:
- 250
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:250
倍增量:1
價格:
數量:
- Inductance
- 2.2 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 25.5 A
- Current - Saturation (Isat)
- 21.5A
- DC Resistance (DCR)
- 3.67mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- 23.3MHz
- Ratings
- AEC-Q200
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Size / Dimension
- 0.522" L x 0.508" W (13.26mm x 12.90mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.252" (6.40mm)