IHLP5050FDER2R2M0P
- 型號描述:
2.2 μH Shielded Molded Inductor 26.9 A 2.9mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 2.2UH 26.9A 2.9 MOHM S
- 型號:
- IHLP5050FDER2R2M0P
- 品牌:
- Vishay Dale
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Type
- Molded
- Inductance
- 2.2 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 26.9 A
- Current - Saturation (Isat)
- 30.3A
- DC Resistance (DCR)
- 2.9mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- 27.4MHz
- Ratings
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Size / Dimension
- 0.530" L x 0.508" W (13.46mm x 12.90mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.252" (6.40mm)