IHLP5050FDER1R8MA1
- 型號描述:
1.8 μH Shielded Molded Inductor 24 A 3.2mOhm Max Nonstandard
IHLP-5050FD-A1 1.8 20% ER E3
- 型號:
- IHLP5050FDER1R8MA1
- 品牌:
- Vishay Dale
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Size / Dimension
- 0.525" L x 0.508" W (13.34mm x 12.90mm)
- Type
- Molded
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- DC Resistance (DCR)
- 3.2mOhm Max
- Ratings
- AEC-Q200
- Current - Saturation (Isat)
- 41A
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.252" (6.40mm)
- Inductance
- 1.8 µH
- Current Rating (Amps)
- 24 A