首頁 > Vishay代理商 > IHLP5050FDER100M01
影像僅供參考,以產品規格為準
IHLP5050FDER100M01
型號描述:
10 μH Shielded Molded Inductor 10 A 17.2mOhm Max Nonstandard
型號:
IHLP5050FDER100M01
品牌:
Vishay
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
250
起訂量:250 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Size / Dimension
0.520" L x 0.508" W (13.20mm x 12.90mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR)
17.2mOhm Max
Current - Saturation (Isat)
15.5A
Material - Core
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.256" (6.50mm)
Inductance
10 µH
Current Rating (Amps)
10 A