IHLP5050FDEK2R2M01
- 型號描述:
2.2 μH Shielded Molded Inductor 22 A 4.2mOhm Max Nonstandard
- 型號:
- IHLP5050FDEK2R2M01
- 品牌:
- Vishay Intertechnologies
- 交期:
- 7-10工作天
- 原廠包裝量:
- 500
- Type
- Molded
- Material - Core
- Metal Composite
- Inductance
- 2.2 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 22 A
- Current - Saturation (Isat)
- 40A
- Shielding
- Shielded
- DC Resistance (DCR)
- 4.2mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Features
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- Nonstandard
- Supplier Device Package
- Size / Dimension
- 0.520" L x 0.508" W (13.20mm x 12.90mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.252" (6.40mm)