IHLP5050EZER8R2M5A
- 型號描述:
8.2 μH Shielded Molded Inductor 12.85 A 16.6mOhm Max Nonstandard
- 型號:
- IHLP5050EZER8R2M5A
- 品牌:
- Vishay
- 交期:
- 8-12工作天
- 原廠包裝量:
- 250
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:250
倍增量:1
價格:
數量:
- Inductance
- 8.2 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 12.85 A
- Current - Saturation (Isat)
- 9.83A
- DC Resistance (DCR)
- 16.6mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- 11.4MHz
- Ratings
- AEC-Q200
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Features
- Size / Dimension
- 0.530" L x 0.508" W (13.46mm x 12.90mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.197" (5.00mm)