IHLP5050EZER7R8M01
- 型號描述:
7.8 μH Shielded Molded Inductor 10 A 20.5mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 7.8UH 10A 20.5MOHM SMD
- 型號:
- IHLP5050EZER7R8M01
- 品牌:
- Vishay Dale
- 點擊查看即時庫存
起訂量:250
倍增量:1
價格:
數量:
- Type
- Molded
- Material - Core
- Inductance
- 7.8 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 10 A
- Current - Saturation (Isat)
- 18A
- Shielding
- Shielded
- DC Resistance (DCR)
- 20.5mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- Nonstandard
- Supplier Device Package
- Size / Dimension
- 0.520" L x 0.508" W (13.20mm x 12.90mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.197" (5.00mm)