IHLP5050EZER1R8M5A
- 型號描述:
1.8 μH Shielded Molded Inductor 28.62 A 3.58mOhm Max Nonstandard
- 型號:
- IHLP5050EZER1R8M5A
- 品牌:
- Vishay
- 交期:
- 6-9工作天
- 原廠包裝量:
- 1
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Features
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.530" L x 0.508" W (13.46mm x 12.90mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Shielding
- Shielded
- Type
- Molded
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- DC Resistance (DCR)
- 3.58mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- 26.4MHz
- Ratings
- AEC-Q200
- Current - Saturation (Isat)
- 26.4A
- Material - Core
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.197" (5.00mm)
- Inductance
- 1.8 µH
- Current Rating (Amps)
- 28.62 A