首頁 > Vishay代理商 > IHLP3232DZER6R8M11
影像僅供參考,以產品規格為準
IHLP3232DZER6R8M11
型號描述:
6.8 μH Shielded Molded Inductor 7 A 33.4mOhm Max Nonstandard
型號:
IHLP3232DZER6R8M11
品牌:
Vishay
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:57 倍增量:1
Inductance
6.8 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
7 A
Current - Saturation (Isat)
6.7A
DC Resistance (DCR)
33.4mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
13MHz
Ratings
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Size / Dimension
0.340" L x 0.322" W (8.64mm x 8.18mm)
Height - Seated (Max)
0.157" (4.00mm)