IHLP3232DZER220M5A
- 型號描述:
22 μH Shielded Molded Inductor 3.7 A 110.21mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 22UH 3.7A 110.21 MOHM
- 型號:
- IHLP3232DZER220M5A
- 品牌:
- Vishay Dale
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Type
- Molded
- Material - Core
- Inductance
- 22 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 3.7 A
- Current - Saturation (Isat)
- 3.8A
- Shielding
- Shielded
- DC Resistance (DCR)
- 110.21mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- 9MHz
- Ratings
- AEC-Q200
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- Nonstandard
- Supplier Device Package
- Size / Dimension
- 0.322" L x 0.322" W (8.18mm x 8.18mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.157" (4.00mm)