IHLP3232CZER150M11
- 型號描述:
15 μH Shielded Molded Inductor 4.3 A 85.3mOhm Max Nonstandard
- 型號:
- IHLP3232CZER150M11
- 品牌:
- Vishay
- 交期:
- 10-18工作天
- 原廠包裝量:
- 1000
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Size / Dimension
- 0.340" L x 0.322" W (8.64mm x 8.18mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- DC Resistance (DCR)
- 85.3mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- 11MHz
- Ratings
- Current - Saturation (Isat)
- 3.8A
- Material - Core
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.118" (3.00mm)
- Inductance
- 15 µH
- Current Rating (Amps)
- 4.3 A