首頁 > Vishay / Dale代理商 > IHLP3232CZER100M11
影像僅供參考,以產品規格為準
IHLP3232CZER100M11
型號描述:
10 μH Shielded Molded Inductor 5.3 A 55.1mOhm Max Nonstandard
功率電感器 - SMD 10uH 20%
型號:
IHLP3232CZER100M11
品牌:
Vishay / Dale
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Package / Case
Nonstandard
Size / Dimension
0.340" L x 0.322" W (8.64mm x 8.18mm)
Mounting Type
Surface Mount
Shielding
Shielded
Type
Molded
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR)
55.1mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
12MHz
Ratings
Current - Saturation (Isat)
3.8A
Material - Core
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.118" (3.00mm)
Inductance
10 µH
Current Rating (Amps)
5.3 A