IHLP2525EZER8R2M01
- 型號描述:
8.2 μH Shielded Molded Inductor 5 A 50.7mOhm Max Nonstandard
- 型號:
- IHLP2525EZER8R2M01
- 品牌:
- Vishay Intertechnologies
- 交期:
- 7-10工作天
- 原廠包裝量:
- 500
- Inductance
- 8.2 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 5 A
- Current - Saturation (Isat)
- 5A
- DC Resistance (DCR)
- 50.7mOhm Max
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Size / Dimension
- 0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.197" (5.00mm)