IHLP2525EZER100M01
- 型號描述:
10 μH Shielded Molded Inductor 4.5 A 71.3mOhm Max Nonstandard
- 型號:
- IHLP2525EZER100M01
- 品牌:
- Vishay Intertechnologies
- 交期:
- 7-10工作天
- 原廠包裝量:
- 500
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:500
倍增量:1
價格:
數量:
- Type
- Molded
- Material - Core
- Iron Powder
- Inductance
- 10 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 4.5 A
- Current - Saturation (Isat)
- 4.5A
- Shielding
- Shielded
- DC Resistance (DCR)
- 71.3mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- Nonstandard
- Supplier Device Package
- Size / Dimension
- 0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.197" (5.00mm)