首頁 > Vishay代理商 > IHLP2525CZER4R7MA1
影像僅供參考,以產品規格為準
IHLP2525CZER4R7MA1
型號描述:
4.7 μH Shielded Molded Inductor 5.5 A 40mOhm Max Nonstandard
型號:
IHLP2525CZER4R7MA1
品牌:
Vishay
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1
Inductance
4.7 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
5.5 A
Current - Saturation (Isat)
10A
DC Resistance (DCR)
40mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
25MHz
Ratings
AEC-Q200
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Features
Size / Dimension
0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm)
Height - Seated (Max)
0.118" (3.00mm)