首頁 > Vishay代理商 > IHLP2525CZER2R2M01
影像僅供參考,以產品規格為準
IHLP2525CZER2R2M01
型號描述:
2.2 μH Shielded Molded Inductor 8 A 20mOhm Max Nonstandard
型號:
IHLP2525CZER2R2M01
品牌:
Vishay
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Package / Case
Nonstandard
Size / Dimension
0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm)
Mounting Type
Surface Mount
Shielding
Shielded
Type
Molded
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR)
20mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Current - Saturation (Isat)
14A
Material - Core
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.118" (3.00mm)
Inductance
2.2 µH
Current Rating (Amps)
8 A