IHLP2525CZER2R2M01
- 型號描述:
2.2 μH Shielded Molded Inductor 8 A 20mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 2.2UH 8A 20 MOHM SMD
- 型號:
- IHLP2525CZER2R2M01
- 品牌:
- Vishay Dale
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Size / Dimension
- 0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- DC Resistance (DCR)
- 20mOhm Max
- Current - Saturation (Isat)
- 14A
- Material - Core
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.118" (3.00mm)
- Inductance
- 2.2 µH
- Current Rating (Amps)
- 8 A