IHLP2525CZER220M5A
- 型號描述:
22 μH Shielded Molded Inductor 2.8 A 174mOhm Max Nonstandard
- 型號:
- IHLP2525CZER220M5A
- 品牌:
- Vishay
- 交期:
- 6-9工作天
- 原廠包裝量:
- 2000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Size / Dimension
- 0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- DC Resistance (DCR)
- 174mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- 8.3MHz
- Ratings
- AEC-Q200
- Current - Saturation (Isat)
- 2.2A
- Material - Core
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.118" (3.00mm)
- Inductance
- 22 µH
- Current Rating (Amps)
- 2.8 A