首頁 > Vishay代理商 > IHLP2525CZER220M1A
影像僅供參考,以產品規格為準
IHLP2525CZER220M1A
型號描述:
22 μH Shielded Molded Inductor 2.9 A 135mOhm Max Nonstandard
型號:
IHLP2525CZER220M1A
品牌:
Vishay
交期:
10-18工作天
原廠包裝量:
2000
Type
Molded
Material - Core
Iron Powder
Inductance
22 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
2.9 A
Current - Saturation (Isat)
2.5A
Shielding
Shielded
DC Resistance (DCR)
135mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
AEC-Q200
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
Nonstandard
Supplier Device Package
2-SMD
Size / Dimension
0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm)
Height - Seated (Max)
0.118" (3.00mm)