首頁 > Vishay Dale代理商 > IHLP2525CZER220M1A
影像僅供參考,以產品規格為準
IHLP2525CZER220M1A
型號描述:
22 μH Shielded Molded Inductor 2.9 A 135mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 22UH 2.9A 135 MOHM SMD
型號:
IHLP2525CZER220M1A
品牌:
Vishay Dale
交期:
5-8工作天
Material - Core
Iron Powder
Inductance
22 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
2.9 A
Current - Saturation (Isat)
2.5A
DC Resistance (DCR)
135mOhm Max
Ratings
AEC-Q200
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
2-SMD
Size / Dimension
0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm)
Height - Seated (Max)
0.118" (3.00mm)