首頁 > Vishay Dale代理商 > IHLP2020BZER3R3M01
影像僅供參考,以產品規格為準
IHLP2020BZER3R3M01
型號描述:
3.3 μH Shielded Molded Inductor 3.3 A 85.5mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 3.3UH 3.3A 85.5 MOHM
型號:
IHLP2020BZER3R3M01
品牌:
Vishay Dale
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:2000 倍增量:1
Inductance
3.3 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
3.3 A
Current - Saturation (Isat)
8.5A
DC Resistance (DCR)
85.5mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
30MHz
Ratings
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Size / Dimension
0.216" L x 0.204" W (5.49mm x 5.18mm)
Height - Seated (Max)
0.079" (2.00mm)