首頁 > Vishay Dale代理商 > IHLP2020BZER2R2M01
影像僅供參考,以產品規格為準
IHLP2020BZER2R2M01
型號描述:
2.2 μH Shielded Molded Inductor 4.2 A 50.1mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 2.2UH 4.2A 50.1 MOHM
型號:
IHLP2020BZER2R2M01
品牌:
Vishay Dale
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Type
Molded
Material - Core
Inductance
2.2 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
4.2 A
Current - Saturation (Isat)
9.5A
Shielding
Shielded
DC Resistance (DCR)
50.1mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
39MHz
Ratings
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
Nonstandard
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.216" L x 0.204" W (5.49mm x 5.18mm)
Height - Seated (Max)
0.079" (2.00mm)