IHLP1616BZERR22M5A
- 型號描述:
220 nH Shielded Molded Inductor 12.6 A 7.5mOhm Max Nonstandard
- 型號:
- IHLP1616BZERR22M5A
- 品牌:
- Vishay
- 交期:
- 6-9工作天
- 原廠包裝量:
- 1
- Tolerance
- ±20%
- Features
- Size / Dimension
- 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- DC Resistance (DCR)
- 7.5mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- 171MHz
- Ratings
- AEC-Q200
- Current - Saturation (Isat)
- 12A
- Material - Core
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.079" (2.00mm)
- Inductance
- 220 nH
- Current Rating (Amps)
- 12.6 A