首頁 > Vishay / Dale代理商 > IHLP1616BZERR22M51
影像僅供參考,以產品規格為準
IHLP1616BZERR22M51
型號描述:
220 nH Shielded Molded Inductor 12.6 A 7.5mOhm Max Nonstandard
功率電感器 - SMD .22 ohms 20%
型號:
IHLP1616BZERR22M51
品牌:
Vishay / Dale
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
4000
起訂量:4000 倍增量:4000
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Features
Package / Case
Nonstandard
Size / Dimension
0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
Mounting Type
Surface Mount
Shielding
Shielded
Type
Molded
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR)
7.5mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
171MHz
Ratings
Current - Saturation (Isat)
12A
Material - Core
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.079" (2.00mm)
Inductance
220 nH
Current Rating (Amps)
12.6 A