首頁 > Vishay Intertechnologies代理商 > IHLP1616BZERR22M11
影像僅供參考,以產品規格為準
IHLP1616BZERR22M11
型號描述:
220 nH Shielded Molded Inductor 9 A 7mOhm Max Nonstandard
型號:
IHLP1616BZERR22M11
品牌:
Vishay Intertechnologies
交期:
7-10工作天
原廠包裝量:
4000
起訂量:4000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Package / Case
Nonstandard
Size / Dimension
0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR)
7mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
158MHz
Ratings
Current - Saturation (Isat)
9A
Material - Core
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.079" (2.00mm)
Inductance
220 nH
Current Rating (Amps)
9 A