IHLP1616BZERR22M11
- 型號描述:
220 nH Shielded Molded Inductor 9 A 7mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 220NH 9A 7 MOHM SMD
- 型號:
- IHLP1616BZERR22M11
- 品牌:
- Vishay Dale
- 點擊查看即時庫存
起訂量:4000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Shielding
- Shielded
- Type
- Molded
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- DC Resistance (DCR)
- 7mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- 158MHz
- Ratings
- Current - Saturation (Isat)
- 9A
- Material - Core
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.079" (2.00mm)
- Inductance
- 220 nH
- Current Rating (Amps)
- 9 A