IHLP1616BZERR22M01
- 型號描述:
220 nH Shielded Molded Inductor 13 A 8mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 220NH 13A 8 MOHM SMD
- 型號:
- IHLP1616BZERR22M01
- 品牌:
- Vishay Dale
數量:
- Tolerance
- ±20%
- Size / Dimension
- 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- DC Resistance (DCR)
- 8mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- 151MHz
- Ratings
- Current - Saturation (Isat)
- 24A
- Material - Core
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.079" (2.00mm)
- Inductance
- 220 nH
- Current Rating (Amps)
- 13 A