首頁 > Vishay代理商 > IHLP1616BZER2R2M01
影像僅供參考,以產品規格為準
IHLP1616BZER2R2M01
型號描述:
2.2 μH Shielded Molded Inductor 2.85 A 90mOhm Max Nonstandard
型號:
IHLP1616BZER2R2M01
品牌:
Vishay
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
10
起訂量:10 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Size / Dimension
0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
Type
Molded
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR)
90mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
39MHz
Ratings
Current - Saturation (Isat)
6A
Material - Core
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.079" (2.00mm)
Inductance
2.2 µH
Current Rating (Amps)
2.85 A