首頁 > Vishay Dale代理商 > IHLP0806ABEZR33M5A
影像僅供參考,以產品規格為準
IHLP0806ABEZR33M5A
型號描述:
330 nH Shielded Molded Inductor 4.7 A 23mOhm Max 0806 (2016 Metric)
FIXED IND 0.33UH 4.7A 23 MOHM SM
型號:
IHLP0806ABEZR33M5A
品牌:
Vishay Dale
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:3000 倍增量:1
Type
Molded
Material - Core
Inductance
330 nH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
4.7 A
Current - Saturation (Isat)
4.8A
Shielding
Shielded
DC Resistance (DCR)
23mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
AEC-Q200
Operating Temperature
-55°C ~ 165°C
Inductance Frequency - Test
1 MHz
Features
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
0806 (2016 Metric)
Supplier Device Package
0806
Size / Dimension
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)